Tajlandia Wycieczki Fakultatywne

REJSY PO ZATOCE PHANG NGA

Rejs szybką łodzią - Wycieczka do malowniczej Zatoki Phang Nga, położnej na północ od Phuket, zaliczanej do najpiękniejszych miejsc na świecie. Atrakcją jest rejs szybką łodzią pomiędzy tysiącami malutkich wysepek i skał rozsianych w szmaragdowych wodach Morza Andamańskiego

Rejs tradycyjną dżonką - Romantyczny rejs na pokładzie dżonki - tradycyjnej, tajskiej łodzi. Trasa rejsu wiedzie do Zatoki Phang Nga słynącej z niezapomnianych, pełnych uroku krajobrazów, gdzie bezludne wysepki oraz strzeliste skały wyrastają wprost z turkusowych wód Morza Andamańskiego. Charakterystyczna roślinność mangrowa, wysepka zamieszkana przez „Cyganów Morskich”, wyspa Jamesa Bonda oraz malownicze jaskinie i groty to sceneria towarzysząca podczas tej wyprawy. Tradycyjny lunch serwowany jest na łodzi.

Wycieczka kajakiem po zatoce Phang Nga - Pełna niezapomnianych wrażeń wyprawa dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. Wycieczka kajakami po Zatoce Phang Nga to niepowtarzalna okazja dotarcia do niedostępnych i ukrytych wśród skał zatoczek, jaskiń i grot, które są poza trasami standardowych rejsów. Pośród lasów mangrowych można zobaczyć wiele oryginalnych gatunków ptaków i innych zwierząt. Lunch serwowany jest na łodzi.

REJSY PO WYSPACH PHI PHI

Wyspa Phi Phi - Rejs po wyspach Phi Phi, położonych na terenie Morskiego Parku. Tereny te słyną z pięknych widoków oraz wyśmienitych warunków do nurkowania. Pierwszy przystanek jest na wyspie Phi Phi Don, gdzie pośród plantacji palm kokosowych wybudowano niewielkie hotele. Amatorzy nurkowania i snorkelingu będą zachwyceni kryształowymi wodami wokół wyspy, obfitującymi w niezwykłe ogrody koralowe z wieloma gatunkami kolorowych ryb. Po lunchu krótki wypad na skalistą wyspę Phi Phi Le, gdzie zbiera się jaskółcze gniazda, używane do przyrządzania popularnej w Tajlandii zupy.

TREKKING NA SŁONIACH I SAFARI

Trekking na słoniach - Wspaniała okazja do odkrycia niezwykłej natury Phuket w czasie spaceru na grzbiecie słonia. Przejazdka na słoniu w gęstej dżungli, pośród oryginalnych gatunków drzew lasu deszczowego daje moliwość poznania oryginalnej flory i fauny obecnej na wyspie. Słonie są łagodne i przystosowane do trekingów.

Jeep safari - Całodzienne safari do wnętrza Phuket do rezerwatu leśnego Ton Sai słynącego z pięknych wodospadów oraz do Parku Narodowego Kao Phra Thaeo, gdzie w gęstej dżungli spotkać mona niedźwiedzie, gibbony, jeżozwierze i ponad 100 gatunków ptaków.

Phuket fantasta - Ekscytuhjący wieczór w parku rozrywki zajmującego powierzchnię 140 akrów. Jest to połączenie tradycji tajskiej z najnowszymi technologiami w stylu Las Vegas. Noc pełna wrażeń: popisy zwierząt, pokaz tańców tradycyjnych, musical fontann wraz kolacja w formie bufetu.